Download Egzamin PES Views more Screenshots

Egzamin PES APK 1.01 for Android

Medical App by Mikołaj Roszkowski

Downloads:App Info: Aplikacja "Egzamin PES" stanowi wygodne narzędzie w przygotowaniu się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Zawiera zbiór pytań z PESów od 2005 do 2012 roku (włącznie z t… ... Read More >

Sponsored links

Egzamin PES / Specifications

Download App

Install

15691 kb

Tech Specs

  • • Os Support: Android

Download Count

  • • Total downloads
  • • Version downloads
  • v1.01

Sponsored links

DISCLAIMER: Egzamin PES is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the APK file download page or app buy page.

Egzamin PES / Description

Aplikacja "Egzamin PES" stanowi wygodne narzędzie w przygotowaniu się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Zawiera zbiór pytań z PESów od 2005 do 2012 roku (włącznie z terminem wiosna 2012) wraz z prawidłowymi odpowiedziami wg CEM. Łącznie w bazie znajduje się 72051 pytań z egzaminów PES z 57 specjalizacji lekarskich przeprowadzanych w latach 2005 - 2012. Aplikacja będzie stale się rozrastać wraz z pojawieniem nowych pytań.

Obecnie aplikacje Egzamin PES oferuje: rozwiązywanie testów w trybie offline, rozwiązywanie pytań w dwóch trybach, możliwość dodawania pytań do ulubionych, zapisanie niedokończonego testu, przeglądanie rozwiązanych testów, przeglądanie statystyk pytań i inne.

Recent changes:
wersja 1.01 aplikacji
Download Egzamin PES APK for Android

Related Egzamin PES


Other users also looks for: aplikacjaegzaminlekarskichniedokończonegoodpowiedziamipaństwowegopespesówpojawieniemprawidłowymi

Egzamin PES / Changelog / What's New in v1.01


No Change Log.

Recommended for You

You May Also Like (Similar or Related Apps)