Download Kardiyoloji Konsültasyon Views more Screenshots

Kardiyoloji Konsültasyon APK for Android

Medical App by Kreatör

Downloads:App Info: TKD Konsültasyon Kitabı Değerli Meslektaşlarım, Kardiyoloji, hem acil vakası bol hem de hemen tüm bölümlerden sık konsültasyon talep edilen bir branştır. Kardiyologlar, 7 g… ... Read More >

Sponsored links

Kardiyoloji Konsültasyon / Specifications

Download App

Install

Tech Specs

  • • Os Support: Android

Download Count

  • • Total downloads
  • • Version downloads
  • v

Sponsored links

DISCLAIMER: Kardiyoloji Konsültasyon is the property and trademark from , all rights reserved by Click on the above link to proceed to the APK file download page or app buy page.

Kardiyoloji Konsültasyon / Description

TKD Konsültasyon Kitabı

Değerli Meslektaşlarım,

Kardiyoloji, hem acil vakası bol hem de hemen tüm bölümlerden sık konsültasyon talep edilen bir branştır. Kardiyologlar, 7 gün 24 saat değişik olgu örnekleri ile karşılaşabilmekte ve bazen çok kısa sürede karar vermek zorunda kalmaktadır. Zor konsültasyonlar olarak adlandırdığımız durumlar her klinisyenin baş ağrısıdır. Bu durumlarda elinin altında bulunan bir kitaba, elektronik ortama aktarılmış benzer olgu örneklerine ulaşmak eminim daha sağlıklı ve güvenle karar vermemize yardımcı olacaktır.

Bu değerli eserin hazırlanmasında emeği geçen tüm meslektaşlarıma, özellikle kitabın fikir babası olan Genç Kardiyologlar Grubumuzun başkanı Prof.Dr. Seçkin Pehlivanoğlu ve Kurulun sekreteri Doç.Dr. Servet Altay’a teşekkür ederim.

Sürekli güncellenmesi ve genişletilmesi düşünülen bu eserin tüm meslektaşlarıma yararlı olmasını, hastalarımızın iyileşmesine katkı sağlamasını dilerim.

Prof. Dr. Mahmut ŞAHİN
Türk Kardiyoloji Derneği Başkanı

Recent changes:
Türk Kardiyoloji Derneği
Download Kardiyoloji Konsültasyon APK for Android

Related Kardiyoloji Konsültasyon


Other users also looks for: adlandırdığımızaktarılmışağrısıdırbaşkanıbranştırdeğerlieseringenişletilmesihastalarımızınhem

Kardiyoloji Konsültasyon / Changelog / What's New in v


No Change Log.

Recommended for You

You May Also Like (Similar or Related Apps)